ÁLLÁS AJÁNLATUNK! Pénzügyi-számviteli ügyintéző

By csanyieva In Hírek No comments

Vállalatunk a HYUNDAI WIA kizárólagos magyarországi disztribútoraként CNC szerszámgépek forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő gazdasági társaság új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Pénzügyi és számviteli tevékenység támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása.
    • Külföldi pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás és együttműködés.
    • Házi pénztár kezelése.
    • Számlák, levelek érkeztetése.
    • Vevői, szállítói szerződések kezelése.
    • Számlázási feladatok.
    • Banki kivonatok rögzítése.
    • Megrendelések, pénzügyi adatok rögzítése.
    • Átutalások előkészítése.
    • Könyvelési anyag összekészítése.
    • Belső riportok, költségelszámolások készítése.
    • A bérelszámolást alátámasztó dokumentumok teljes körű begyűjtése, összesítők készítése.
    • Irodai beszerzési feladatok.
    • Személyi asszisztencia – tárgyalások szervezése, előkészítése, kisebb projektek önálló levezénylése.
    • Lefűzés, rendszerezés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Gazdasági / pénzügyi végzettség.
    • Min. 5 éves gazdasági / pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
    • Kommunkációképes angol nyelvtudás szóban és írásban (a munka ellátásához elengedhetetlen).
    • Magasszintű motiváltság.
    • Együttműködő képesség.
    • Pontosság, precizitás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Logisztikai képzettség.
    • Logisztikai és import ügyintézési tapasztalat.
    • Felsőfokú angol nyelvvizsga.
    • Főiskolai diploma.

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes fizetés.
    • Hosszú távú munkalehetőség.
    • Stabil munkahely.
    • Fiatalos csapat.
    • Utazási költségtérítés.
    • Mobiltelefon.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Törökbálint

Szeretettel várjuk a fényképes önéletrajzokat az info@origocnc.hu címre.